Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Oyunlar Kitabı Oyunlar Kitabı

Oyunlar Kitabı

Liste Fiyatı : 58,00
İndirimli Fiyat : 38,86
Kazancınız : 19,14
Taksitli fiyat : 6 x 6,93
%33
Temin süresi 2 gündür.
9786254410307
701505
Oyunlar Kitabı
Oyunlar Kitabı
38.86

"Yaşlandığımız için oyun oynamayı bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız."
– Bernard Shaw

Oyun oynamak, insanın en doğal halini ortaya koyabilmesini sağlar. En içten, en özgün ve en sahici anlardır oyun anları... Dolayısıyla yaratıcılıkla ve ilhamla doludur.

Oyun, nelere kızdığımızı, hangi durumlarda heyecanlandığımızı, nasıl kolay vazgeçtiğimizi veya ne şekilde direndiğimizi, en basit ve kısa yolla ortaya koyar. Çünkü oyun anında üstümüzde hayatın filtresi yoktur. Maskelerimiz çıkıverir. Kendimizi hayatın gerçekliğinden alıp oyun dünyasının gerçekliğine kaptırarak en çocuk halimizle orada var oluruz. Oyunlarda sadece söz yoktur.

Söz aklın işidir. Oyunlarda bolca eylem vardır ki eylem en içten gelen ifade biçimidir. En kendiliğinden olan halimiz, en gerçek bizdir.

Oyunlar Kitabı, evde, işte, sosyal hayatta, okulda ve doğada yaşam sevincini hissetmeye ve kendinize bakmaya davet ediyor sizi.

Psikolog Berrak Artemiz ve Yaratıcı Drama Eğitmeni Suat Güneş, kişiliğinize oyunlar üzerinden ayna tutuyor.

Çocukluğunuzda hissettiğiniz coşku dolu anları yeniden deneyimlemeye, oyun yoluyla yepyeni farkındalıklar kazanmaya, eğlenmeye ve oyunun içindeki yaşamsal ipuçlarını keşfetmeye hazır mısınız?

Kapat