Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
%13
Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik

Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik

Liste Fiyatı : 65,00TL
İndirimli Fiyat : 56,55TL
Kazancınız : 8,45TL
Taksitli fiyat : 6 x 10,08TL
%13
Temin süresi 2 gündür.
9786057604316
589214
Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik
Pandemi Döneminde Yönetim - Strateji - Liderlik
Akademi Titiz Yayınları
56.55

Cesur adımlar atmak, yöneticilerin yüksek performans elde etmeleri için hayati önem taşımakta. Bir, iki cesur hamleyapmak, değişimle başa çıkma olasılığını ciddi düzeyde artırır. Yöneticilerin isteklerini yeniden ayarlamalarınayardımcı olmak için üzerinde düşünmeleri gereken bir çok soru vardır.

Yeni hedeflerimiz neler olacak,bulunduğumuz yerden daha ileriye gitmek için nelere ihtiyaç duyuyoruz? Yeni hedeflerimizi başarmak içinpaydaşlarımızla birlikte hangi değerlerimizi güncellememiz gerekiyor? Yapmamız gereken zihniyet değişikliğininmuhtevası nedir?

Bu gün sahip olduklarımızın hangilerini geleceğe taşıyabiliriz? Geleceğe dönük olarak,yapılacaklar listesindekileri yönetme imkan ve ihtimali ne düzeydedir? Bu sorumluluğu nasıl üstleneceğiz vediğer paydaşların taşıdığım bu sorumluluğu tanımalarına nasıl yardımcı olacağım?

Farklı alanlardan akademisyenlerin geniş bir yelpazede hazırlamış oldukları bu çalışma Covid-19 sürecinin meydanagetirdiği problemlerin araştırılmasını konu edinmiştir. Bu konularda çalışacak araştırmacılara ve yaşamımızışekillendiren yöneticilere rehberlik etmesi ümidiyle bu çalışmayı takdim etmenin mutluluğunu birlikte yaşıyoruz.

Kapat