Sepetim (0) Toplam: 0,00
%22
Pat Loves Cats! Pat Loves Cats! Pat Loves Cats!

Pat Loves Cats!

Liste Fiyatı : 25,00
İndirimli Fiyat : 19,50
Kazancınız : 5,50
Taksitli fiyat : 6 x 3,58
%22
Temin süresi 2 gündür.
9789754131352
849511
Pat Loves Cats!
Pat Loves Cats!
19.50

Redhouse çok sevilen Peapod Readers serisine 5 kitap daha ekledi!

Başlangıç düzeyinde, 5 farklı seviyede hazırlanan Peapod Readers'ın 5 yeni kitabı daha İngilizceyi öğrenmeye başlayan çocuklarla buluşuyor. Peapod Readers, Collins işbirliğiyle, tecrübeli dil uzmanları ve öğretmenler tarafından yazılan öyküleri ve rengarenk çizimleriyle İngilizce öğrenmeyi eğlenceli bir yolculuğa çeviriyor.

Kolaydan zora, 5 farklı seviyede hazırlanan serinin ilk üç seviyesi yeni başlayanlar için daha kısa ve basit cümlelerden oluşurken, dördüncü ve beşinci seviyedeki kitaplar gelişmiş bir olay örgüsü ile daha uzun cümlelerden oluşuyor.

Serideki her kitap, okuma öncesi ve sonrasındaki alıştırmalar, ses kayıtları ve resimli sözlüğü ile çocuklara dinleme, okuma, konuşma becerilerini ve kelime bilgilerini geliştirme fırsatı sunuyor.

Sayfalarda yer alan QR kodları tablet veya akıllı telefonunuza okutarak dinleme alıştırmalarına ulaşabilir, öyküleri dinleyebilirsiniz. Her kitap ebeveynlere ve öğretmenlere çocukların çıktığı bu yolculukta onların mutlu ve güvenli bir okur olmasını sağlayacak etkinlikler içeren okuma kılavuzu da sunuyor.

Serinin birinci seviyesindeki Pat Loves Cats! Hayvanlar (Animals) ve Sevdiğim Şeyler (Things I Like) temalarını işliyor.

Katie Foufouti
Katie Foufouti, İngilizce öğretmeni, aynı zamanda eğitim yayıncılığında tecrübeli bir yazardır.

Anna Hancock
Anna Hancock, yirmi beş yılı aşkın süredir freelance tasarımcı ve illüstratör olarak çalışmaktadır.

Kapat