Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları

Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları

Liste Fiyatı : 213,00
İndirimli Fiyat : 174,66
Kazancınız : 38,34
Taksitli fiyat : 6 x 32,02
9786051337197
559657
Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları
Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları
174.66

Theories of Psychotherapy and Counseling Concepts and Cases'in uluslararası basımı olan elinizdeki bu kitap, psikolojik danışma ve psikoterapi alanında var olan ve hatta yapılandırmacı kuramlarda dahil olmak üzere bir çok kuramı kapsamaktadır. Kitapta, okuyucunun kendi kuramını oluşturması için bütünleştirici bir bakış açısına sahip olması amaçlanmıştır. Bunun için bir konu ayrılmıştır.


Psikolojik danışma ve psikoterapi kuramlarını kapsamlı bir şekilde içeren Sharf'ın Psikoterapi ve Psikolojik Danışma Kuramları Kavramlar ve Örnek Olaylar adlı bu kitabı, çevrilirken dil birliğine dikkat edilmiş, anlaşılır olmasına özen gösterilmiştir. Çevirmenlerden gelen metinler, orijinal metinle karşılaştırılarak tek tek okunmuştur. Ayrıca, Sharf'la yazışarak bazı cümleler düzeltilerek Türkçe'ye çevrilmiştir; çünkü Sharf bazı paragraflardaki cümleleri birinci tekil kişi ile yazmış, bazılarındaysa üçüncü tekil kişi ve edilgen fiil kullanmıştır. Bu cümlelerin hepsinde, üçüncü tekil kişi edilgen fiil olarak cümleler Türkçeye tercüme edilmiştir.


Zevkle okuyacağınız ve Psikolojik danışma ve psikoterapi alanında bir boşluğu dolduracağı umuduyla.

Kapat