Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Rüzgarlı Kavaklar Yeşilin Kızı Anne 4 Rüzgarlı Kavaklar Yeşilin Kızı Anne 4

Rüzgarlı Kavaklar Yeşilin Kızı Anne 4

Liste Fiyatı : 79,00
İndirimli Fiyat : 64,78
Kazancınız : 14,22
9786053046936
755710
Rüzgarlı Kavaklar Yeşilin Kızı Anne 4
Rüzgarlı Kavaklar Yeşilin Kızı Anne 4
64.78

"Hiç kimse hayal kurmak için fazla yaşlı değildir. Hem hayaller de hiç yaşlanmaz."

Hayatındaki önemli dönemeçlerden birini daha geçen Anne Shirley, Redmond'daki eğitimini tamamladıktan sonra Summerside Lisesi'nde müdür olarak göreve başlar. Bu yeni görevindeki en büyük sınavıysa yörenin tanınmış ailesi Pringle'lardır. Lise müdürlüğü görevi için kendi akrabalarından birini uygun bulan Pringle'ların yıldızı Anne'le bir türlü barışmaz. Neyse ki yeni yuvası Rüzgârlı Kavaklar'da yanında kaldığı insanlar sayesinde huzurlu bir ortamı vardır. Üstelik tesadüfen öğrendiği bir sır da zamanla Anne'in Pringle'lar meselesini çözmesine yardımcı olacaktır.

Sadece tatillerde görüşebildiği nişanlısı Gilbert'la mektuplaşarak geçirdiği bu üç yıl boyunca Summerside'da yine pek çok dost ve deneyim kazanan Anne, hayatında önemli bir viraja daha geldiğinin farkındadır.

Lucy Maud Montgomery'nin, iyiliği ve sıra dışı enerjisiyle herkesin kalbini kazanan kimsesiz bir kızın hikâyesini anlattığı "Yeşilin Kızı Anne" serisi dördüncü romanıyla devam ediyor. Hem romanları hem de çok izlenen dizisiyle dünyada pek çok okura ulaşan serinin yeni hikâyesinde Anne, lise müdürü olarak yeni bir maceraya atılıyor. Kasabalıların önyargılarını yıkıp kendini kabul ettirmek için var gücüyle çalışan genç kız yine tüm iyimserliği ve neşesiyle kalpleri ısıtmaya devam edecek.

Kapat