Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva'' Sanrı ve Düş ''Gradiva''

Sanrı ve Düş ''Gradiva''

Liste Fiyatı : 50,00
İndirimli Fiyat : 33,50
Kazancınız : 16,50
9789753854627
762410
Sanrı ve Düş ''Gradiva''
Sanrı ve Düş ''Gradiva''
33.50

• W. Jensen - Sigmund Freud...
• Düşlerin gelecekle ilgili olmadığını, insan ruhunun bilinçdışı yanına dair ipuçları içerdiğini söyleyen ve psikanalizin babası olarak kabul edilen Freud'un yardımıyla okur, Gradiva'daki ayrıntıları derinlemesine fark eder.
• Wilhelm Jensen'in Gradiva adlı romanı, Freud'un bir edebiyat eserini psikanalitik yöntemle ele almasının basılı ilk ve en kapsamlı örneğini oluşturuyor.
• Freud'a göre, fark ederek ya da etmeyerek reddettiğimiz duygular, bilinç düzeyinden daha derinlere hapsolarak oldukları yerden bizlere rahatsızlık vermektedirler.
• Yazar, Gradiva'daki aşk öyküsünden yola çıkarak düşten sanrıya giden yolu ve sanrının iyileştirilmesinin yöntemini irdelerken insan ruhunun derinliklerine de ışık tutuyor.

Kapat