Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33

Sevdiğim Tüm Erkeklere

Liste Fiyatı : 359,00
İndirimli Fiyat : 240,53
Kazancınız : 118,47
Taksitli fiyat : 6 x 44,10
9786052992937
613121
Sevdiğim Tüm Erkeklere
Sevdiğim Tüm Erkeklere
240.53

Ya Şimdiye Dek Aşık Olduğunuz Her Erkek Onlar Hakkında Ne Düşündüğünüzü Öğrenseydi? Hem de Hepsi Aynı Anda!

"Yazarken kendimi hiç tutmuyorum. O kişi asla okumayacakmış gibi yazıyorum çünkü asla okumayacak. Tüm gizli düşüncelerimi, tüm gözlemlerimi, içimde biriktirdiğim her şeyi mektuba döküyorum. Bitirdiğimde zarfı kapayıp adresi yazıyorum ve şapka kutuma koyuyorum.
Düşünürsek tam manasıyla aşk mektubu sayılmazlar. Artık daha fazla âşık olmak istemediğim zaman yazıyorum. Veda etmek için. Çünkü yazdıktan sonra beni tüketen bu aşk tarafından tüketilmem sona eriyor. O da benim gibi muzla mı sever diye düşünmeden mısır gevreğimi yiyebiliyorum; aşk şarkılarına onu anmadan eşlik edebiliyorum. Eğer aşk ele geçirilmeyse, mektuplarım da benim şeytan çıkarma ritüelim sayılabilir. Mektuplarım beni özgür kılıyor. Ya da en azından öyle olmasını umuyorum."

Lara Jen Aşk Mektuplarını Annesinin Verdiği Bir Şapka Kutusunda Saklıyordu.

Bunlar başkasından aldığı mektuplar değil, kendi yazdıklarıydı. Sevdiği her çocuk için bir; toplam beş tane. Yazarak kalbi ile ruhundakileri dışarı dökebiliyor ve gerçek hayatta asla söyleyemeyeceği duyguları mektuba aktarabiliyordu çünkü onları sadece kendisi görecekti. Tabii bu gizli mektuplar postalanınca durum değişti ve böylece Lara Jean'in hayali aşk hayatı birdenbire kontrolden çıktı…

"Lara Jean'in şaşkın, sakar, erkekler konusunda deneyimsiz kişiliği bu dokunaklı hikâyeye özgünlük ve cazibe katıyor."
Publishers Weekly

"Bu sevimli, neşeli aşk hikâyesi sayesinde okurlar kitabı bitirdiktençok sonra bile Song kardeşleri ve hayatlarındaki erkekleri hatırlayacak."
School Library Journal

"Ergenlik döneminin ve gençlik aşkının zorlu keşiflerini anlatıyor."
KirkusReviews

Kapat