Sepetim (0) Toplam: 0,00
%11
Söz Harmanı Söz Harmanı Söz Harmanı

Söz Harmanı

Liste Fiyatı : 230,00
İndirimli Fiyat : 204,70
Kazancınız : 25,30
9786257681797
745798
Söz Harmanı
Söz Harmanı
204.70

Üçüncü şiir kitabım İsmi "Söz Harmanı." İlk kitabım, "Girdaptaki Çiçek", ikincisi "Daha Vakit Varken" ve derken üçüncü şiir kitabımı "Söz Harmanı" ismiyle 2016 yılında yayınladım. O tarihten bugüne birkaç şiir kitabı daha çıkartmak nasip oldu. Başka Şiir, Şiir Sandalı, Şiir Denizinde Bir Sandal, Gariplerden Bir Yolcu isimli kitaplarımı 2016 yılından bu yana yayınladım. Şiir kitaplarımın yanında kişisel gelişim ve anılarımı yayınladığım kitaplarım var.

Şu anda elinizdeki bu kitabım 2016 yılında çıkarttığım Söz Harmanı isimli şiir kitabımın güncelleştirilmiş (yeni şiirler eklenmiş ve bazı şiirlerimi de çıkarttığım) halidir. İnşallah, faydalı ve hayırlı olur.

On üç yaşından beri şiir ile haşir-neşir bir hayatımız var. Bu yaştan beri hasbelkader içimize bir ilham düştüğünde yazıyoruz. Yazdıklarımızı kırk yaşından sonra kitaplaştırmaya başladık ve kısmet olduğunda yeni şiir kitapları yayınlıyoruz.

Tüm kitaplarımla güzel gönüllü, iyi yürekli dostlarıma ulaşmayı ve kitaplarımdan istifade etmesini ve birkaç söz de olsa hoşluk duyacağı bir şeyler duymasını özellikle temenni ediyorum. Olur inşallah.

Bu şiir kitabımı Sevgili Eşim Suhube ile Oğlum Mehmet ve Gelinim İsmet, Kızım Ebru Nur ve Damadım Serhat, Oğlum Abdurrahman Taha ile Torunum Ahmed Fuad'a armağan ediyorum. Hepinizi çok seviyorum Canlarım.

Kapat