Sepetim (0) Toplam: 0,00
%18
Süpermen Türk Olsaydı

Süpermen Türk Olsaydı

Liste Fiyatı : 79,00
İndirimli Fiyat : 64,78
Kazancınız : 14,22
Taksitli fiyat : 6 x 11,55
9786257112475
755348
Süpermen Türk Olsaydı
Süpermen Türk Olsaydı
64.78

İlk baskısını 2010 yılında yapan ve Ahmet Şerif İzgören'in en beğenilen kitapları arasında yerini alan Süpermen Türk Olsaydı Pelerinini Annesi Bağlardı yenilendi. İçeriği gözden geçirilen ve güncellenen kitabın ismi de Süpermen Türk Olsaydı olarak değiştirildi. Girişimcilik, is kalitesi, dürüstlük, yurt sevgisi ve hosgörü başlıklarında okura seslenen İzgören, kitabında hem anılarına hem de gözlemlerine yer veriyor.
….
Ülkedeki eğitim sorunu çözülürse işte o zaman bu ülke daha farklı olacak. Sevgili Ahmet Şerif İzgören, bu ülkenin doğru yapamadıklarına ve değiştiremediklerine benim gibi kızmayı sürdürmekle beraber, küsmeden mücadele etmeyi başarıyor. İzgören ve onun gibi eğitime gönül verenlerin yolları açık olsun.
Alphan Manas
Fütürist, Mensa Türkiye Başkanı

Süpermen Japon olsaydı pelerinini bağlamayı öğretirlerdi. On yedi yıl yaşadığım ve çalıştığım Türkiye'de, kısmet olursa daha yapabileceğim nice işler olduğunu masal gibi anlatımıyla hatırlatan dostum Şerif İzgören'e minnettarım.
Mitsuru Horiguchi
Japonya'nın Türkmenistan Başkonsolos Vekili


Ahmet Şerif İzgören'in bütün kitaplarını okudum. Bazen gözlerim dolarak, bazen yeni bir şeyler öğrenerek dağarcığıma bir şeyler atabildim. Böyle kitaplar enderdir. Şerif 'i elinizdeki kitaptan dolayı bir kez daha kutluyorum. Yine onun izniyle kitabından birkaç anekdotu konuşmalarımda kullanmak istiyorum. Bu kitaptan güzel şeyler edineceksiniz.
Müjdat Gezen
Sanatçı, UNICEF Barış Elçisi

Kapat