Sepetim (0) Toplam: 0,00
%15
Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind

Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind

Liste Fiyatı : 90,00
İndirimli Fiyat : 76,50
Kazancınız : 13,50
Taksitli fiyat : 6 x 14,03
%15
Temin süresi 2 gündür.
9786253983574
849661
Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind
Tedarik Zinciri Stratejilerinin Performans Üzerind
76.50

Rekabetin çığ gibi büyüdüğü günümüz piyasalarında işletmeler ayakta kalabilmek için pek çok yönteme başvurmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ve bilgiye erişimin kolaylaşmasıyla birlikte çağa ayak uydurabilen işletmeler, diğerlerine göre daha fazla rekabet avantajına sahip olmaktadır. Rakip işletmelere göre rekabet avantajı sağlayabilen işletmelerin performansları ise elbette diğer işletmelere nazaran daha yüksek olacaktır. Bahsedilen bu hususlarda başarı sağlamanın yolu ise tedarik zinciri uygulamalarının doğru bir şekilde yönetilmesidir.
Bu kitapta, Türkiye'de faaliyette bulunan et ve et ürünleri üreten işletmelerin tedarik zinciri stratejilerinin bilgi paylaşımı ve rekabet avantajı üzerindeki etkisi ile bilgi paylaşımı ve rekabet avantajının tedarik zinciri performansı üzerindeki etkisi araştırılmıştır. Ayrıca tedarik zinciri stratejilerinin tedarik zinciri performansı üzerindeki etkisinde bilgi paylaşımı ve rekabet avantajının aracı rolü olup olmadığı da çalışma kapsamında incelenmiştir. Ülkemizde et ve et ürünleri üreten işletmeler maalesef akademik çalışmalarda pek fazla yer bulamamıştır. Kitapta yer verilen konuların ve yapılan uygulama sonuçlarının ihmal edilen bu sektöre ve diğer üretim işletmelerine yol gösterici olacağı düşünülmektedir. Faydalı olması ümidiyle.

Kapat