Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç

Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç

Liste Fiyatı : 130,00
İndirimli Fiyat : 93,60
Kazancınız : 36,40
Taksitli fiyat : 6 x 17,16
%28
Temin süresi 2 gündür.
9786258322538
849519
Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç
Türkiye'nin Terörizm ile Mücadelesi: Kavram, Süreç
93.60

Terörizm, çağın şartları nedeniyle tamamen yok edilmesi mümkün olmayan ancak yönetilmesi ve marjinalleştirilmesi gereken bir muammadır. Batılı ülkeler bir yandan küresel terörizmle mücadele ettiğini ileri sürerken Türkiye'nin teröristlerle ve terörizmle mücadelesinde ise çelişkili politikalar yürütmektedir. Bu nedenle Türkiye kendi göbeğini kesme ve çare üretme yoluna girerek terörün her çeşidine mukabelede bulunmuştur.

Terörizmle ilgili alanyazında mevcut eserlere katkı sağlamak adına bu kitap, Türkiye'nin terörizmle mücadelesinde sivil ve asker kökenli akademisyen ve araştırmacıları bir araya getirerek farklı görüşleri okuyucuya sunmayı ve genel bir perspektif kazandırmayı amaçlamaktadır. Güvenliğin maliyetinin ölçülemeyeceği anlayışıyla Türkiye'nin terörizmle mücadelesinde kavram, hukuk, süreç, ekonomi, yöntem ve sonuç uzanımına odaklanan kitap terörizm ile ilgili yazına merakı olanlara katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Kapat