Sepetim (0) Toplam: 0,00
%28
Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım

Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım

Liste Fiyatı : 55,00
İndirimli Fiyat : 39,60
Kazancınız : 15,40
9789752561649
570682
Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım
Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım
39.60

0-5 Yaş Çocuklar İçin Hayvanları Tanıtan Karton Kitaplar


Bebekler, dünyaya geldikleri ilk haftalardan itibaren, hayvanları ne kadar sevdiklerini belli ederler. Çevrelerinde gördükleri hayvanları parmakla işaret eder, hayvan resimlerini görünce heyecanlanır, hayvan seslerini taklit ederler.


Bebeğinizi kitaplarla tanıştırmanın en iyi yolu da, eline hayvanları tanıtan, resimli bir kitap vermektir. Dört kitaptan oluşan Hayvan Dostlarım serisi, bebeğinize veya küçük çocuğunuza kitapları sevdirmek için ideal bir başlangıç olacak.


1) Sevimli Çiftlik Dostlarım: At inek, koyun ve keçi gibi 14 çiftlik hayvanını tanıtıyor.


2) Yumuşacık Kanatlı Dostlarım: Tavuk, kaz, güvercin, baykuş, martı, flamingo gibi 17 kuş veya kümes hayvanını tanıtıyor.


3) Sevgili Orman Dostlarım: Kurt, tilki, ceylan, ayı ve kirpi gibi 17 orman hayvanını tanıtıyor.


4) Uzak Ülkelerden Hayvan Dostlarım: Aslan, kaplan, fil, zürefa, timsah ve penguen gibi uzak ülkelerde yaşayan 17 vahşi hayvanı tanıtıyor.


Hayvanları tanıtan birçok kitap arasından Hayvan Dostlarım serisini seçmeniz için birçok nedeniniz var:


Kitapların karton sayfaları ve sağlam cildi, yırtılmaz veya kopmaz.


18 karton sayfadan oluşan kitapların her sayfasında parlak renkli bir hayvan resmi yer alıyor. Resimler, gerçekle birebir örtüşen, "reel resim" niteliğinde. Böylece bebeğiniz veya çocuğunuz, hayvanları gerçek hayatta olduğu gibi tanıyor hem de usta bir ressamın sanatından istifade etmiş oluyor.


Her resmin yanında, o hayvanı tanımlayan, basit bir cümle bulunuyor. Böylece, bebeğiniz resme bakarken siz de ona hayvanın adını ve en belirgin özelliğini belirten kısa cümleyi okursunuz.


Serinin her kitabında, belli bir grup hayvan bir arada bulunuyor. Bebeğinize veya çocuğunuza dört kitabı da okuduğunuzda, hayvanları yaşadıkları yere veya en belirgin özelliklerine göre gruplamış olursunuz. Gruplamalar, bebeğinizin veya çocuğunuzun zihinsel gelişimi için çok faydalıdır.

Kapat