Sepetim (0) Toplam: 0,00
%16
Viral Reklamcılık Viral Reklamcılık

Viral Reklamcılık

Liste Fiyatı : 78,00
İndirimli Fiyat : 65,52
Kazancınız : 12,48
Taksitli fiyat : 6 x 11,68
9786254330438
756223
Viral Reklamcılık
Viral Reklamcılık
65.52

Dijitalleşen dünyada ikinci nesil internet hizmetlerinin gelişmesiyle markalar, yenilenen reklam ve içerik yönetim araçları sayesinde tüketicilerin bizzat kendileri üzerinden viral etkiler yaratarak milyonlarca kişiye ulaşan pazarlama fırsatları elde etmişlerdir.

Viral reklamcılığı, pazarlama perspektifinden ele alan bu kitap, konuyu derinlemesine ve çok yönlü olarak incelemek üzere dört bölüme ayrılmıştır.
• Viral Reklam ve Marka İletişimi Yönetimi adlı birinci bölümde, viral reklamların marka bilinirliğini arttırmadaki rolü, viral marka iletişimi yönetiminin tüketiciler üzerindeki etkileri ve lüks markaların viral içerikleri marka iletişimi yönetiminde kullanma yöntemleri ortaya konulmuştur.
• Viral Reklam Stratejileri adlı ikinci bölümde ise duygusal reklamların cazibesinin viral reklamlarda kullanımı ile viral video uygulamalarındaki mizah unsuru ve etkileri irdelenmiştir.
• Viral İçerik ve Pazarlama İletişimi Yönetimi Stratejileri adlı üçüncü bölümde tüketicilerin viral reklam paylaşım motivasyonlarının nedenleri, bir viral pazarlama iletişimi yöntemi olarak ambalaj tasarımı ve dijital yayın platformlarının viral pazarlama iletişimi faaliyetlerinin etkileri üzerinde durulmuştur.
• Viral İçeriklere Yönelik Tüketici Tutum ve Davranışları adlı dördüncü bölümd ilk olarak turizm sektöründe bir viral pazarlama yöntemi olarak kullanıcı tarafından oluşturulan içeriklerin farklı kuşaklar üzerindeki etkileri incelenmiştir. Bu bölümdeki ikinci makalede,mizansen-anlatı bağlamında viral reklamların izler kitle üzerindeki etkisine yer verilmiştir. Bölümdeki ve kitaptaki son makale ise Youtube ortamındaki viral reklamların izleyiciler üzerindeki etkilerini ele almaktadır.

Bilim insanlarına, pazarlama uzmanlarına, reklamcılara ve öğrencilere yönelik, viral reklamları geniş bir yelpazede ele alan bu kitapta okuyucular, her biri çok değerli akademisyenlerin katkılarıyla oluşturulan önemli araştırmaları okuma imkânı bulabileceklerdir.

Kapat