Sepetim (0) Toplam: 0,00
%33
Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne

Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne

Liste Fiyatı : 160,00
İndirimli Fiyat : 107,20
Kazancınız : 52,80
Taksitli fiyat : 6 x 19,65
%33
Temin süresi 2 gündür.
9786254419133
849946
Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne
Yeni Dünya Düzeninde Enerji Savaşları - Türkiye Ne
107.20

"ENERJİ SAVAŞLARINDA BAŞARI İÇİN HÜKÜMETE 38 TAVSİYE"

Enerji, hayatımızın şahdamarı. Onsuz hiçbir şey olmuyor. "Temiz enerji mi güvenli enerji mi?" sorusu çıkıyor son yıllarda karşımıza sürekli.
Dünyada geleneksel güç dengeleri değişiyor. Yeni dünya düzeninin şekillenmesinde Türkiye'nin tercihleri ağırlık taşırken ABD, AB, Çin, Rusya ve Körfez ülkeleri arasındaki "enerji ve teknoloji savaşları" daha da kızışacak gibi görünüyor.

• Ukrayna krizi sonrasında şiddetlenen küresel enerji savaşları, yeni bölgesel denklemler bizleri nasıl etkileyecek?
• Temiz enerji gerçekten temiz mi? Yenilenebilir enerjiye geçişin hızlanması, yeşil teknoloji, ekolojik kalkınma, kentler için akıllı enerji, gıda-su-enerji denklemi arasındaki bağlantılar neler?
• Kritik mineral kaynaklara yeni bağımlılıklar doğacak mı? Lityum, kobalt ve nikel üzerine büyük güçler arasında dönen dolaplar neler? Enerjinin yeni jeopolitiği nasıl gelişiyor? Türkiye bunun neresinde?
• Para gelecekte hangi enerji alanlarına akacak, Yeşil Mutabakat yükümlülükleri şirketleri pazara giriş ve elverişli finans imkânlarına erişimde nasıl zorlayacak, enerji ticaret güzergâhlarında sapmalar, fiyat enflasyonu bizi nasıl etkileyecek?

İşte böylesi kritik bir dönüşüm-değişim çağının eşiğinde bizi bekleyen risk ve fırsatları dünya enerji, yatırım ve jeopolitiğinde duayen bir isim olan işadamı, diplomat, yazar, seyyah Mehmet Öğütçü'nün kaleminden okuyacağız.

Kapat