Sepetim (0) Toplam: 0,00
%27
Yer Altı - Su Altı Yer Altı - Su Altı Yer Altı - Su Altı

Yer Altı - Su Altı

Liste Fiyatı : 290,00
İndirimli Fiyat : 211,70
Kazancınız : 78,30
Taksitli fiyat : 6 x 37,75
9786051981949
756333
Yer Altı - Su Altı
Yer Altı - Su Altı
211.70

Dünya çapında ilgi uyandıranAtlas'ınyaratıcıları Aleksandra Mizielinska ve Daniel Mizielinski'den yine devasa ve yine göz alıcı bir kitap!

YER ALTI SU ALTI ile yerin altına ve okyanusun derinliklerine gizlenmişmuhteşemyerleri göreceğiniz,devasa kalamardan mavi balinaya muazzam canlılarla tanışacağınız, gayzerlerin oluşumu ya dadünyanın en derin metro istasyonugibi onlarca ilginç bilgiyle karşılaşacağınız heyecan verici bir keşif yolculuğuna çıkmaya hazırlanın!

Akılalmaz (bu kelimeyi seçerek kullandık, lütfen örnek sayfalara bir göz atın)derecede detaylıçizimlereşliğinde dünyanın en derin madenine inecek, en yüksek volkanının içine girecek ve dev solucanlarla tanışacaksınız.İlk denizaltılardan derin sulardaki yaşama, kazıcı hayvanlardan insan yapımıtünellere... YER ALTI SU ALTI ile yeryüzüne bambaşka bir gözle bakmaya başlayacaksınız.

Meraklı kaşife not: Çiftyönlü bu kitabın belli bir ön ya da arka yüzü yok. İsterYER ALTItarafından başlavearkeologlarla eski uygarlıkların ya da dinozor fosillerinin peşine düş,istersen kitabıçevirip SUALTI'nadal vebilim insanlarıyla birlikte Titanik enkazının etrafında yüz.Seçimin ne olursa olsun,sana söz veriyoruz, her sayfada şaşıracaksın.

Kapat