Sepetim (0) Toplam: 0,00
%38
Yusuf'la Kur'anın İzinde 1 Yusuf'la Kur'anın İzinde 1

Yusuf'la Kur'anın İzinde 1

Liste Fiyatı : 86,00
İndirimli Fiyat : 53,32
Kazancınız : 32,68
Taksitli fiyat : 6 x 9,51
9786257525787
755854
Yusuf'la Kur'anın İzinde 1
Yusuf'la Kur'anın İzinde 1
53.32

Kur'an'ı Kerim, bütün insanlığın hem dünya hem de ahiret mutluluğunu sağlayabilmek amacıyla Yüce Allah tarafından sevgili peygamberimiz (SAV) aracılığı ile bütün insanlığa gönderilmiş en son ve en mükemmel kutsal kitaptır.

Sonsuz manevi hediye niteliğini taşıyan kitabımızın özellikle çocuklarımız ve gençlerimiz açısından gerçek anlamda anlaşılması ve hayatımızda uygulanması çok önemli konudur. Bu kapsamda devletimize ve ebeveynlerimize çok büyük sorumluluklar düşmektedir.
Kur'an'ın çağları aşan ve gönülleri aydınlatan kutsal mesajı, eğitimin her alanında olduğu gibi çocuklarımıza mümkün olduğunca erken yaşlarda ve seviyelerine uygun bir şekilde öğretilmesi esastır.

Eğitim faaliyetlerinde öğrenciler açısından en etkili yöntemler, günümüzde aktif öğrenme, işbirlikli öğrenme, oyun ve drama yoluyla öğrenme, probleme dayalı öğrenme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bizde bu kitap serisini hazırlarken öğrencilerin en çok dikkatini çeken, hikâyeler ve bu hikâyelerin etrafında oluşturulmuş ilgi çekici ve tamamıyla öğrencilerin aktivitelerine dayalı etkinlikleri kullanmaya çalıştık. Kitabın içerisinde Yüce Allah'ımızın bizlerden istediği sevgi, uzlaşma, yardımlaşma, çalışma, kardeşlik gibi pek çok evrensel ahlaki değer çocukların seviyelerine uygun bir şekilde işlenmeye çalışılmıştır.

Kapat