Sepetim (0) Toplam: 0,00TL
8. Sınıf LGS Tak-Tik\'li Sayısal Set

8. Sınıf LGS Tak-Tik'li Sayısal Set

Liste Fiyatı : 69,00TL
Taksitli fiyat : 6 x 12,31TL
9786257208468
474263
8. Sınıf LGS Tak-Tik'li Sayısal Set
8. Sınıf LGS Tak-Tik'li Sayısal Set
Tonguç Akademi
69.00

TaktikliSoru Bankalarıyla liselere giriş için uygulanan merkezi ortak sınavda ve okul yazılılarında başarılı olacaksın. Çünkü elindekikitaplar8. sınıf MEB kazanımlarına tam tamına uygun, sınavda karşına kesin gelebilecek, gereksiz ayrıntılardan arındırılmış ve müfredatla uyumlu yüzlerce soru seni bekliyor. Biliyoruz ki senin için en önemli şey hızlıca başarıya ulaşmak. Bunu bilerek sana kısa bilgi paketlerini daha severek anlayabileceğinTak-TikPosterleriyle vermeye çalıştık. Elindeki kitaplarTürkiye'de bir ilk. En arkasında bulunanTakbil(Bilgi çıkartması) sayfalarında yüzlerce hap bilgi seni bekliyor. Senin görevin Takbilleri, Taktik posterlerindeki yerlerine yapıştırıp posterlerde verilen numaralı testleri çözmek. Bunu tamamlayınca datesTIKlemek(Çözdüğün testi tiklemek). Böylece kendi posterlerini kendin oluşturup hem sıkılmadan yaptıklarını takip etmiş hem de öğrenmiş olacaksın. Biraz da eğlenirsin, hep ders hep ders olmaz diye sana eğlenceli çıkartmalar hazırlayıp çıkartma sayfalarına ekledik.

Çözemediğin soruların çözüm yöntemlerini merak edersenTATSsenin için hazır. Kitaplarını aldığında arka kapağın içindeki kazıma yerini kazı ve cep telefonuna indirdiğin TATS ile kitabını aktive et. Böylece artık kitabımı evde unuttum, o yüzden çalışamam tarih oluyor. Kitaplarındaki tüm soruları TATS ile çözebilirsin. Anlamadığın soruları testin üzerindeki karekodu okutarak öğrenebilirsin. Yapamadığın sorular Hata Kutusu'nda birikir. Bu hatalara göreTATS Doktor'u sana rapor çıkarıp eksik olduğun konuların videolarına seni yönlendiriyor.

Ayrıca kitaplarınTEPS(Tonguç Eğitim Programlama Sistemi) uyumlu. Yani tüm kitap küçük adımlara bölünerek belirli süreli programlar ile kitap bitirme modeline göre tasarlandı. İstersen adımları takip ederek kitabı küçük parçalar halinde bitirebilir, istersen de günlükYoğun-Orta Rahat programlarile belli sürede kitabı tamamlayabilirsin.

Aslında hayat bir oyundan ibaret. Oyunu kurallarına göre oynayıp taktikleri bilirsen merkezi sınav, okul dersleri veya bir başkası sana çok kolay gelir. Kendine güven ve doğru taktiklerle şampiyonluğu garantile.

8. Sınıf Taktikli Matematik Soru Bankası
Sayfa sayısı 224 3 poster + 80 tane sticker
8. Sınıf Taktikli Fen Bilimleri Soru Bankası
Sayfa sayısı 248 4 poster + 120 tane sticker

Kapat