Sepetim (0) Toplam: 0,00
%8
Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku

Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku

Liste Fiyatı : 850,00
İndirimli Fiyat : 782,00
Kazancınız : 68,00
Taksitli fiyat : 6 x 143,37
9789750285301
850123
Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku
Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku
782.00

"Bilişim Suçları ve İnternet İletişim Hukuku", lisans seviyesindeki hukuk öğrencilerinden akademisyenlere kadar her seviyedeki okuyucuya hitap etmesi hedeflenen çok yönlü bir kitaptır. Bilişim hukuku alanına yeni ilgi duyan hukukçular ve fakültelerinde bilişim hukuku dersi alan öğrenciler için temel bir bilgi kaynağı olması amacıyla hazırlanan kitapta yer alan konular, tüm açılardan incelenip açıklanmıştır. Bu yönüyle kitap, bir genel bilgi/ders kitabı niteliğindedir.
Lisansüstü eğitim alan ve bu alanda bilimsel çalışma/araştırma yapan okuyucular için kitaptaki konular, öğretideki farklı görüşler ve karşılaştırmalı hukuku içerecek şekilde derinlemesine incelenmiştir. Kitap, bu özelliğinin yanı sıra güncel ve geniş kaynakçası ile okuyuculara yol gösterici niteliktedir. Uygulamada karşılaşılan sorunlara yanıtlar getiren ve içerisinde yer alan çok sayıda güncel yargı kararıyla kitap, uygulayıcı okuyucular için de başvuru kaynağı özelliği taşımaktadır.
İlk hazırlık sürecinden bu yana yirmi yıla yakın zaman geçmesine rağmen, her basıda güncellenerek yenilenmesi neticesinde kitap, hızla gelişen bilişim alanında karşılaşılabilecek hukuki sorunları en güncel haliyle okuyucuya aktaran dinamik bir bilgi kaynağı kimliği kazanmıştır.
Bu yönleriyle kitap, bilişim hukukuna ve özellikle bilişim suçları ile internet iletişim hukukuna ilgi duyan her seviyedeki okuyucuya yeterli ve doyurucu bilgiyi sağlayabilecek niteliktedir.

Kapat