Sepetim (0) Toplam: 0,00
%25
Nezaketle Yönetme Sanatı Nezaketle Yönetme Sanatı Nezaketle Yönetme Sanatı Nezaketle Yönetme Sanatı Nezaketle Yönetme Sanatı

Nezaketle Yönetme Sanatı

Liste Fiyatı : 48,00
İndirimli Fiyat : 36,00
Kazancınız : 12,00
9786056980817
540232
Nezaketle Yönetme Sanatı
Nezaketle Yönetme Sanatı
36.00

Akademik çalışmaları ile 50 yılı aşkın zamandır iş hayatında kullanılan pek çok kavramı literatu¨re kazandıran MIT profesöru¨ Ed Schein, kolay okunur bir dille yazdığı Nezaketle Yönetme Sanatı kitabında olumlu ilişkiler kurarak işletmeleri etkili kılmanın pu¨f noktalarını paylaşıyor.


Gittikçe daha karmaşık, çok ku¨ltu¨rlu¨ ve birbirine bağımlı hale gelen iş du¨nyasında alçak gönu¨llu¨lu¨k ve nezaket; lider, yönetici, takım arkadaşı, çalışan veya dost olarak gu¨venle, etkili iletişimle ve olumlu ilişkilerle sağlam bir sosyal ağ kurup hedeflerimize ulaşmamızı sağlayabilir. Söyleme yaklaşımını soru sorma yaklaşımı ile değiştirerek insan onurunu muhafaza eden ve insanları birbirine yaklaştıran bir iş hayatı ve toplumsal hayat inşa edip bunu su¨rdu¨rmemiz mu¨mku¨n. Örgu¨tsel ku¨ltu¨r uzmanlarından Schein, bu uygulaması kolay yaklaşımla, bir ku¨ltu¨ru¨ değiştirebilecek araçları gu¨nlu¨k hayattan örneklerle ve derinlemesine analiz edilen vaka çalışmalarıyla okurlarına sunuyor.


Nezaketle Yönetme Sanatı, bizim coğrafyamıza da çeşitli ku¨ltu¨r araçlarıyla sirayet eden Batı ku¨ltu¨ru¨nu¨n sıkı bir eleştirisini yaparken çıkış yolunu da ilişkilerimizde alçak gönu¨llu¨lu¨ğu¨ yayabilecek şekilde gösteriyor.

Kapat